..: aG Public Server ::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si Te Krijojm VPS Falas

Go down 
AuthorMessage
fashix
Admin


Posts : 17
Join date : 2011-10-22

PostSubject: Si Te Krijojm VPS Falas   Mon Oct 24, 2011 6:47 pm

How-To-Forge ua jep kete mundesi per shqiptaret qe gjinden jashte
ballkanit qe te na mundesojne shqiptareve tjere servera apo VPS
(Virtual Private Server), sepse kemi shume nevoje per kesi tipi te
sherbimit.


Pra siq e transmeton how-to-forge kete e ka bere me copy/paste tekniken
i cili eshte hapi me i lehte per te krijuar nje tutorial, dhe kete
mundesi ua ben me nje sistem te sigurte i cili eshte Debian 3.1 (Sarge)
dhe OpenVZ.

per me shum informata futu ne:
Kodi:

http://www.howtoforge.com/openvz_debian_vps
Back to top Go down
View user profile
 
Si Te Krijojm VPS Falas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..::aG Public Server::.. :: Si Te Krijojm VPS Falas-
Jump to: